Yalıhüyük Belediyesi asfaltlama çalışmalarına hız verdi

Yalıhüyük Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi Fen işleri 4. Bölge müdürlüğü ekipleri Yalıhüyük bozkır yolu caddesi, Sahil caddesi ve Çok Programlı Lise bahçesinde sıcak asfalt çalışması yapıyor.

Yalıhüyük’te sıcak asfaltlama çalışması yapılan bölgeyeİlçe Kaymakamı Sayın İbrahim Yazıcı’da ziyarette bulanarak Belediye Başkanımız Sayın Hasan Koçer’den bilgi aldı.

İlçe girişindeki Bozkır yolu caddesinde çalışmaları yerinde takip eden  Başkanımız Sayın Hasan Koçer Kış öncesi sıcak asfaltlama çalışmalarını tamamlamak için yoğun çaba sarf ettiklerini belirtti. Koçer; ’Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe belediyemizin ekip ve ekipmanları ile eksik kalan Sahil yolu caddesi, Bozkır yolu caddelerimiz ve Lisemizin bahçesini sıcak asfaltla kaplıyoruz. Toplamda sıcak asfalt kapladığımız alan bin 100 m.

Çalışmalarımızda bizlere desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın İbrahim Altay’a, Fen İşleri daire Başkanımız Sayın Hasan Hüseyin Esfendiyar’a,4. Bölge müdürümüz Sayın Memiş Kunt beye çalışan personellerimize teşekkür ederim. ’dedi.

 

 

 

27 Ekim 2022